تبلیغات
انجمن علمی-دانشجویی زیست شناسی گیاهی دانشگاه الزهرا (س) - مجموعه کارگاه های آموزشی

با پایان برنامه های سال 96 و آغاز سال نو، انجمن علوم گیاهی تصمیم به برگزاری کارگاه های آموزشی ، و ارتقای مهارت های دانشجویان گرفته است (کارگاه نرم افزار مندلی،پوستر سازی،مهارت جست و جو)

کارگاه نرم افزار مندلی 15 اردیبهشت ماه 1397 در سایت دانشکده زیست ، زیر نظر و تدریس جناب آقای دکتر میر منصف (دکترای رشته بیوانفورماتیک) به صورت رایگان ، برگزار شد

 توضیحاتی درباره نرم افزار مندلی :گسترش روز افزون تحقیقات  علمی و افزایش تعداد مقالات  منتشر شده در حوزه های پژوهشی گوناگون، سبب ایجاد سردرگمی در میان دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مدیریت این اسناد به منظور استناد به آنها شده است .

برای حل این مشکل ، نرم افزار های مدریت مراجع با قابلیت ساخت کتابخانه ای از مقالات و اسناد، دسته بندی آنها و ایجاد استناد به آنها ایجاد شده اند که تمامی این امکانات را به سهولت برای نویسندگان مقاله و محققان فراهم می کردند.

  نرم افزار Mendeleyیکی از نرم افزار هایی می باشد که توانسته این کار را به خوبی انجام دهد و مارا از سردرگمی نجات دهد .

 این نرم افزارقابلیت مدیریت وسازماندهی تحقیقات رابرای کاربران خود به راحتی فراهم می اورد 


         

*کارگاه طراحی پوستر (پایان نامه پوستر اطلاعی) در تاریخ  ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ توسط خانم دکتر مسافری در سایت دانشکده زیستی برگزار گردید .

در این کارگاه نحوه ی ساخت پوستر پایان نامه نیز برای دانشجویان ارشد و کارشناسی حاضر در جلسه ، با برنامه های  کامپیوتری اعم از پاور پوینت و ورد ، شرح داده شد .

*کارگاه مهارت های جست و جو نیز از ساعت 11 الی 15 روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1397 توسط سرکار خانم دکتر کشاورزی  برای عموم دانشجویان دانشگاه های تهران (حتی دانشجویان فارغ التحصیل) برگزار شد .در ادامه نیز به علت درخواست دانشجویان ، جلسه ی  دوم (تکمیلی ) نیز تشکیل گردید .تاریخ : چهارشنبه 2 خرداد 1397 | 09:23 ب.ظ | نویسنده : ملیکا ابراهیمی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.